«Справи ДПС-ні схематозні»: А чи звільнить Любченко — Ірину Долозіну, яку називають мало не

«Справи ДПС-ні схематозні»: А чи звільнить Любченко - Ірину Долозіну, яку називають мало не

«Справи ДПС-ні схематозні»: А чи звільнить Любченко — Ірину Долозіну, яку називають мало не «сірим кардиналом» ДПС

На сьогоднішній день взагалі не видно жорстку позицію глави ДПС Любченко щодо того свавілля з ПДВ, який влаштував Верланов зі своєю командою.

Логічно б було після вступу на посаду почати службове розслідування і відсторонити всіх керівників підрозділів центрального апарату і територіальних податкових органів, замішаних в процесі, але цього немає. Натомість бачимо все тих же схематозних персонажів, які, приміром як Ірина Долозіна, підключаючи силовиків, ще й намагаються закріпитися!!!

Невже складно, маючи всі інформаційні ресурси провести аналіз і визначити, хто в темі, а хто ні?!…

Як приклад, перелік скруток, (тупа підміна номенклатури), які працювали в Донецькому регіоні в кінці 2019 року.

Які потрібні підстави? Як говоритися, було б бажання… А бажання як бачимо в Любченко відсутнє, але чому?! – все просто він вирішив стати черговим керівником ДПС, який з корупцією не бореться, а її очолює!

Бо якщо б боровся – то  Ірина Леонідівна Долозіна, в.о. керівника ГУ ДПС Донецької області – давно б як мінімум була звільнена!

Щодо пані Долозіної, то  вона у схематозах відіграє одну із головних ролей, тобто є цінним кадром для Любченко!

Головне управління ДПС в Донецькій області є ключовим в цих масштабних схематозах, а Ірину Долозіну називають мало не «сірим кардиналом» служби. Їй вдавалося знаходити спільну мову з усіма керівниками ДПС, починаючи з Романа Насірова. Вона в цій компанії часто займалася і кадровими призначеннями, серед яких екс-глава ДПС в Одеській області Наталія Чеботарьова. Остання була затримана за спробу підкупу місцевого прокурора. Найбільші підприємства, що спеціалізувалися на «податкових скручуваннях» — реєструвалися в Маріупольській податковій. 

Детально зараз писати про схематози Ірини Долозіної не будемо, адже:

  • перше – і ми, і наші колеги  її схематози давно масштабно висвітлили
  • друге – в цьому немає вже сенсу, адже Любченко ніколи її не звільнить…хоча б… адже йому такі «діячі» потрібні…
  • ну і третє – потрібно напевне привітати Володимира Зеленського із ще одним «вдалим» призначенням в стилі «ДА ЗДРАСТВУЕТ КОРУПЦИЯ»…

*** ИНФОРМАЦИЯ ***

  • Новости размещаются в автоматическом режиме.
  • В данном случае источником новости под заголовком ««Справи ДПС-ні схематозні»: А чи звільнить Любченко — Ірину Долозіну, яку називають мало не » является данный сайт.
  • По вопросу размещения новостей и другим услугам смотрите информацию в соответствующем разделе услуги.

*****